O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mogli skorzystać. Publikuję, ponieważ lubię, ale i z powodu tego, że pragnę poprawiać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, tudzież co więcej krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i dziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić nieco miłych minut, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt widzenia i różne poglądy, w związku z czym zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad przekazaniem paru słów od siebie, również jeśli będą one krytykujące – dzięki takim uwagom mam możliwość się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do głębszego odkrywania bloga. Jest on całkiem spory, dlatego też mam nadzieję, że każdy będzie mógł wyszukać na blogu coś dla siebie!

@ Copyright 2018